harrypotter-bg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
harrypotter-bg

Harry Potter forum4e
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 В офиса

Go down 
АвторСъобщение
проф.Димитров
Учител по Трансфигурация
проф.Димитров


Брой мнения : 71
Age : 29
Location : Пред компютъра ;)
Registration date : 13.09.2007

В офиса Empty
ПисанеЗаглавие: В офиса   В офиса Icon_minitimeПет Дек 05, 2008 11:35 am

Една групичка деца се бяха долепили до вратата и се стремяха да разберат някоя и друга дума от това какво става вътре.Чуваха се шепоти,караници,спорове,плач и какво ли още не.Всички учители явно бяха там.
-Хогуортс няма да оцелее........-Но ученици....
-Не искам да обидя никого.............нужда от толкова учители при наличието на класифицирани по няколко специалности...
-Но аз работя тук от......
-Съжалявам,можеш да останеш в замъка.... - Една учителка се разплака горчиво,децата разпознаха гласа на учителката си по пророкуване.
-Това са недостатъчни и безсмислени мерки - злобно изсъска някой
~~~в самата стая~~~
-Не се доверяват на нас,настъпи паника,ако не направим нещо Хогуортс няма да оцелее-дир.Ашли разгорещено нареждаше своите присъди-Няма ги учениците,още миналата година нещо стана и училището се затри от лицето на Земята,ние сме под прицел,обучаването на способни магьосници може да попречи на нечии планове...
-Много от учителите в момента биха били по полезни извън училището - студено нареди проф.Димитров
-Уволнявате ме?!Но аз работя тук от шестнадесет години!-проф.Трелони беше отчаяна.
-Сибил,можеш да останеш в замъка,ти си ни по-полезна ако не знаят че си тук,отсега нататък ще се опитваш да разрешиш някои загатки.За съжаление никой освен нашето обкръжение няма да знае че си оцеляла...
-Оцеляла кое?- жената беше ужасена,директорката я изгледа строго и Трелони смирено промълви
-Разбирам... - след което избухна в сълзи
-Тези привидни мерки няма да замажат ничии очи,безсмислени са... - изръмжа някой
-Имаме нужда от промяна,трябва ни посланник в министерството...Още някой ще напусне Хогуортс до края на другата седмица.-дир.Ашли беше потънала в размисли
Върнете се в началото Go down
 
В офиса
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
harrypotter-bg :: Кабинетите :: Кабинетът на директорката-
Идете на: